O nás

Kameny vždy přitahovaly naši pozornost. Jejich pevná a neměnná podstata odolávající zubu času v sobě nese informace dávných věků. Tolik toho už za svou existenci zažily a pod obrovským tlakem přírodních sil vytvořily nádherné struktury a barvy, kterými dnes zdobíme svá těla a domovy. Informace ukryté v kamenech na nás působí a jejich moudrost nám pomáhá zvládnout naše výzvy a ukotvit nás ve vnitřní pevnosti a síle.

Už jako děti jsme sbírali kamínky a hledali ten nejhezčí, a když nás osud zavedl do Indie, tak jsme vůbec nemohli odolat jejich kouzlu. Kameny byly všude a pyšně ukazovaly svou dech beroucí krásu v rozmanitých krystalických strukturách. V jejich pravidelných facetách se odráželo spalující slunce jižní Indie. Při každém zakopnutí na našich výletech do indické přírody se odkryly nějaké zajímavé kamenné krystaly. V naší exotické  sbírce  neustále přibývaly kamenné suvenýry a rozličné kameny v surové i opracované podobě. Jiné kraje zase nabídly své specifické bohatství, které jsme v Indii neviděli. Naší pozornosti neunikly obrovské bloky vietnamské barevné žuly ani nesmírná síla vulkanického obsidiánu v Mexiku.

Rozhodli jsme se s Vámi podělit o kousek tohoto exotického bohatství, které v sobě ukrývá matka Země, využít našich kontaktů a doručit k Vašim dveřím nádherné šperky, různé kamenné tvary a krásně opracované solitéry, které Vás, Vaše milované a Váš domov zkrášlí a budete se těšit z jejich ochranné energie a krásy stejně, jako se těšíme my.